Günümüzde üretilen MAN marka araçlarda MAN cats T200 arıza tespit cihazı kullanımı, bir servis için tornavida, çekiç kadar önemli bir ihtiyaçtır. Örneğin, MAN Cats T200 arıza tespit cihazı olmadan çok basit bir işlem olan baskı balata tanıtma işlemi dahi yapılamaz. Bunun gibi birçok tanıtma, kodlama, adaptasyon, kalibrasyon ve programlama gibi işlemlerde de MAN cats T200 arıza tespit cihazına ihtiyaç duyulmaktadır.

EDC, ZBR, PTO vb. beyinlerde arıza tespiti, arıza giderilmesi, arızanın nasıl tamir edileceği, parça numaraları ve parçaların MAN araç üzerindeki yerleri, sorunlarla karşılaşıldığında nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bir öğretmen gibi anlatan ve bu anlatımıyla beraber araçta sorunlu yerdeki sorunun çözüldüğüne dair bilgi alış verişini sağlayan MAN cats T200 arıza tespit cihazı araca gönderdiği talimatlar doğrultusunda servisler için MAN marka araçlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan tek ve benzersiz bir üründür.

Paket İçeriği:

• Lenovo Laptop
• T200 communication interface
• OBD2 kablosu
• 12-pin kablosu
• Network kablosu

Desteklediği Diller :Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Norveççe, Fince, Portekizce, Danca, Felemenkçe, Lehçe, Rusça, Hırvatça, Türkçe, Romence, Yunanca, Çekçe, İsveççe, Macarca, Slovence,Çince, Korece, Bulgarca. Desteklenen sistemler
Elektronik kontrollü havalı süspansiyon (ECAS)
Motor regülasyonu (EDC)
Elektronik fren sistemleri (EBS)
Retarder
vites kutusu
Klima sistemleri
Merkez bilgisayar
Kapı modülü
hava yastığı